Kde je naleznu?

Statistiky přístupů na Vaši doménu naleznete na URL ve tvaru http://stats.nazev-vasi-domeny.tld. Z důvodu ochrany dat našich zákazníků jsou uvedené statistiky dostupné pouze po zadání loginu a hesla na adrese http://stats.vasedomena.tld.

Login pro přístup ke stastikám je vždy název domény, u které se snažíte statistiky zobrazit, heslo je nutné nastavit v administraci hostingových služeb https://admin1.gigaserver.cz v sekci Ostatní – viz přiložený screen. Ve screenu vidíte, do které kolonky heslo zadat a tlačítko, kterým změnu potvrdíte.

 

Poznámky:

Statistiky se aktualizují jednou denně v nočních hodinách.

Statistiky nejsou zaznamenávány u parkovaných domén a to ani v případě, že mají nastavený doménový alias na jinou doménu.

Klienti, kteří mají svoje služby u nás spuštěny již z období před 16. květnem 2018, si mohli odkaz na statistiky změnit a tímto způsobem je chránit. Toto již bohužel není možné – odkaz na statistiky je nově vždy na adrese stats.nazevdomeny.tld. Ochrana je provedena přes login (název domény) a heslo, které si přenastavíte v administraci domény, sekce Ostatní. O předchozí statistická data jste samozřejmě nepřišli, pouze se změnil odkaz pro zobrazení. Tato změna byla provedena jako reakce na nařízení GDPR (General Data Protection Regulation).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *