Kde je naleznu?

Statistiky přístupů na Vaši doménu naleznete na URL ve tvaru http://stats.nazev-vasi-domeny.tld. Z důvodu ochrany dat našich zákazníků jsou uvedené statistiky dostupné pouze po zadání loginu a hesla na adrese http://stats.vasedomena.tld.

Login pro přístup ke stastikám je vždy název domény, u které se snažíte statistiky zobrazit, heslo je nutné nastavit v administraci hostingových služeb https://admin1.gigaserver.cz v sekci Ostatní – viz přiložený screen. Ve screenu vidíte, do které kolonky heslo zadat a tlačítko, kterým změnu potvrdíte.

 

Poznámky:

Statistiky se aktualizují jednou denně v nočních hodinách.

Statistiky nejsou zaznamenávány u parkovaných domén a to ani v případě, že mají nastavený doménový alias na jinou doménu.

Klienti, kteří mají svoje služby u nás spuštěny již z období před 16. květnem 2018, si mohli odkaz na statistiky změnit a tímto způsobem je chránit. Toto již bohužel není možné – odkaz na statistiky je nově vždy na adrese stats.nazevdomeny.tld. Ochrana je provedena přes login (název domény) a heslo, které si přenastavíte v administraci domény, sekce Ostatní. O předchozí statistická data jste samozřejmě nepřišli, pouze se změnil odkaz pro zobrazení. Tato změna byla provedena jako reakce na nařízení GDPR (General Data Protection Regulation).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *