V článku se podrobněji podíváme, jak se dělí zakoupený prostor mezi FTP, databázi a maily ve schránce. Řekneme si, co dělat, když prostoru potřebujeme víc.

Prostor pro FTP a databázi

Do zaplnění prostoru, který Váš hostingový tarif povoluje, se počítají jak soubory na FTP, tak databáze. Záleží čistě na Vás, jak si prostor mezi FTP a databází rozdělíte.

V administraci se pod nabídkou zobrazuje graf zaplnění. Pokud se blížíte k limitu, je vhodné buď data promazat, anebo tarif navýšit. Učinit tak můžete přes Účet > Informace o hostingovém tarifu > Změna tarifu. Zvážit také můžete Extra, které je třeba objednat autorizovanou žádostí.

Prostor pro FTP a databázi zaplněný
Graf zaplnění prostoru FTP a databáze, kdy místo dochází
Prostor 100 MB zaplněný z 58 MB
Graf zaplnění prostoru FTP a databáze, kdy místa je dost

Prostor pro schránku

Naše hostingové tarify nabízejí neomezený počet mailových schránek. Každá z nich má v základu velikost 200 MB. Tu je možné navýšit v administraci, a to za jednorázový poplatek. Podrobný návod s vysvětlením a ceníkem se nachází v tomto článku.

U tarifu Extra mají všechny schránky velikost neomezenou. Za cenu 675 Kč bez DPH ročně získáte k tomu ještě prodlužování domény a kapacitu na FTP a pro databázi 10 GB. Balíček Vám rádi nastavíme na základě autorizované žádosti na info@gigaserver.cz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *