Pokud chcete mít správu své domény u Gigaserveru, ale hosting si přejete mít u jiné společnosti, určitě je to možné. V případě, že doménu ještě nemáte objednanou či převedenou pod naši správu, můžete tak učinit přes náš objednávkový formulář na adrese: https://www.gigaserver.cz/hosting-a-domeny/objednavka-sluzeb/. Návod, jak správně provést objednávku, naleznete v našem článku „Jak mohu provést objednávku Vašich služeb?“.

Jakmile budete mít provedenou objednávku registrace či převodu domény, jsou pak zde 2 možnosti.

  1. možností je Vaši doménu přesměrovat pomocí jmenných serverů na servery Vaší hostingové společnosti. Tímto se veškerá správa DNS domény přesměruje na Vámi zvolenou hostingovou společnost. Ohledně změny jmenných serverů nás prosím kontaktujte e-mailem z kontaktní e-mailové adresy na info@gigaserver.cz a změnu Vám rádi provedeme. Do požadavku prosím uveďte požadované jmenné servery či NSSET.
  2. možností je u Vaší domény změnit DNS záznamy tak, aby směřovaly na Vámi požadovaný hosting. Změnu DNS záznamů můžete provést v administraci v nabídce „DNS“. Bližší informace ohledně změny DNS záznamů naleznete v našem článku „Jak mohu změnit nastavení DNS záznamů nebo přidat nový DNS záznam?“. Pokud si se změnou DNS záznamů nebudete vědět rady, určitě nás kontaktujte a rádi Vám s nastavením pomůžeme.

V případě dotazů se určitě obraťte na naši technickou podporu, která je k dispozici 24 hodin denně. Technickou podporu můžete kontaktovat pomocí chatu, e-mailu na adrese info@gigaserver.cz či telefonicky na čísle + 420 774 151 730.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *