Přechod mezi různými hostingovými tarify je samozřejmostí. Pokud zjistíte, že Vám současný hostingový tarif nevyhovuje, stačí nás kontaktovat a my Vám poradíme s výběrem tarifu dle požadavku. Převod mezi tarify a to jak na nižší tarif, tak i na vyšší tarif, je zdarma. Pokud klient požaduje přechod na vyšší tarif v průběhu fakturačního období, prostor je navýšen okamžitě a na kontaktní e-mail je zaslána fakturace na doplatek prostoru.

Navýšení tarifu

Navýšení tarifu je možné přes administraci služeb. Stačí v menu kliknout na sekci „Služby“, kde si vyhledáte název domény a na daném řádku s hostingovým tarifem kliknete na symbol tužky („Editovat“).

Změna tarifu - výběr služby

Ve zobrazeném okně „Úprava služby“ vyberete pro doménu vhodný tarif. V případě zájmu můžete provést také úpravu periody hrazení.

Úprava služby - změna tarufu

Zvolením tarifu se zobrazí fakturační informace, na které bude vystavena fakturace s doplatkem. Pro úspěšné dokončení je potřeba zvolit informaci, v jakém vztahu jsem vůči fakturačnímu kontaktu. V poslední části již jen potvrdíte obchodní podmínky a změnu uložíte.

 

Úprava služby - zobrazení údajů pro platbu

Naši nabídku webhostingových tarifů nalezenete zde.

Přechod na VIP tarif

V případě zájmu o přechod na VIP tarif, nás prosím kontaktujte na adrese info@gigaserver.cz.

Snížení tarifu

Při přechodu na nižší tarif je postup totožný jako u navýšení. Ke snížení tarifu ovšem dojde až po uplynutí aktuálně uhrazeného období – při vystavení fakturace na nové platební období již bude fakturován nižší tarif.

Pokud bylo zažádáno o snížení tarifu, ale ještě neuběhla doba předplacení původního tarifu, snížení je možné zrušit a to kliknutím na symbol navrácení („Zrušit změnu tarifu“).