Změna registrátora .CZ domény je zdarma, stačí vyplnit objednávku na adrese https://www.gigaserver.cz/hosting-a-domeny/objednavka-sluzeb/. Po ověření dostupnosti domény Vám formulář nabídne několik možností, jedna z nich je „u domény změnit registrátora, převést doménu pod Gigaserver.cz“. Tuto možnost vyberte. Na kontaktní e-mail  odešleme odkaz, pomocí kterého provedete změnu registrátora domény.

Celý proces probíhá ve dvou krocích. Nejdříve si necháte na kontaktní email majitele domény zaslat heslo pro změnu registrátora. Toto heslo zadáte do kroku č.2, kde zároveň zvolíte, zda chcete nebo nechcete doménu nasměrovat na naše servery.

V případě, že jste měli u svého původního registratora nastavena individuální nastavení (např. směřování A záznamu nebo CNAME záznamu na jiné servery) je třeba si uvědomit, že toto nastavení není přenosné – bude tedy nutné provést toto nastavení znovu.

 

 

Comments

 1. Petr Sejkora

  Dobrý den Petro,

  děkujeme za Váš dotaz, který jste nám zaslala. Zároveň nás těší Váš zájem o naše služby.

  Jako akreditovaný registrátor .CZ domén registrujeme novou .CZ doménu za 159,- Kč bez DPH (cena včetně DPH je 192,- Kč). Registraci můžete provést prostřednictvím našeho objednávkového formuláře na adrese https://new.gigaserver.cz/domeny/overeni-dostupnosti-domen

  Zároveň Vám můžeme na registraci .CZ domény poskytnout slevu při objednávce hostingového tarifu. Pokud si objednáte hostingový program Onlne a vyšší, tak cena za registraci domény bude 49,- Kč bez DPH (59,- Kč včetně DPH).

  Přeji Vám pěkný den.
  Petr Sejkora

  1. Matěj Frgala

   Dobrý den,
   děkujeme Vám za zprávu. Pokud jste si objednal převod domény s koncovkou cz k nám, heslo by Vám mělo už dorazit na kontaktní mail, který máte uvedený v doménovém registru.
   Pokud Vám nepřišlo, můžete nám napsat na info@gigaserver.cz či zavolat 774 151 730 a podíváme se konkrétně na Vaši doménu, co se s heslem stalo, abychom Vám mohli pomoct.
   S pozdravem
   Matěj Frgala

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *