INFO: Kliknutím obrázky zvětšíte.

E-mailové služby můžete využívat pokud, máte předplacen alespoň minimální hostingový tarif SMART. Nicméně pokud byste měli zájem o neomžené e-mailové schránky doporučuji balíček EXTRA. Naši kompletní nabídku webhostingových tarifů naleznete zde.

1. Pro import či exportu kontaktů ve Webmailu je nutné, abyste se přihlásili do Vašeho rozhraní Webmailu na adrese mail.gigaserver.cz.

2. Po přihlášení je nutné, abyste kliknuli na ikonu siluety Vašeho profilu vpravo nahoře a následně na zvolte sekci “Možnosti”.

 

3. Jakmile budete v sekci “možnosti” klikněte na kartu “Import/Export”.

4. Pokud chcete provést export kontaktů, kliknete na sekci “Export” a jestli máte více složek, zvolíte tu která obsahuje kontakty pro export. Následně zvolte formát souboru s exportovanými daty. Důležité je, aby schránka kam budete kontakty importovat zvolený formát podporovala (v případě, že provádíte import/export v rámci Gigaserver.cz je možné zvolit jakýkoliv formát). Následně kliknete na “Export” a stáhnete si soubor

5.Když chcete provádět import kontaktů, tak zvolíte podsekci „Import”. Následně v bodu “1) Nahrajte soubor se zálohou” kliknete na “nahrát”. Díky toho, můžete vybrat soubor s kontakty, pro import ve Vašem počítači. Když složku zvolíte a vybrané potvrdíte, budete moci vybrat složku s kontakty v bodě “2) Zvolte cílový adresář” ve Vašem webmailu, do které se mají importované kontakty uložit, poté kliknete na “Import”.

Nyní se Vám zobrazí tabulka, kde uvidíte přehled kontaktů, které se naimportují. Vše potvrdíte opětovným kliknutím na “Import.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *