INFO: Kliknutím obrázky zvětšíte.

Pokud jste zapomněli heslo ke své e-mailové schránce nebo potřebujete nastavit nové, ke změně Vám dopomůže následující návod. Změnit heslo u e-ailové schránky lze provést hned dvěmi způsoby:

Tento způsob můžete využít, jen pokud znáte současné heslo do schránky. Pokud heslo do schránky neznáte, použijte k provedení změny druhou variantu – změnu prostřednictvím administrace služeb.

1) Pro změnu hesla u e-mailové schránky prostřednictvím webmailu, bude nutné abyste se přihlásili na adresu mail.gigaserver.cz.

 

2) Následně přejděte kurzorem do pravé horní části obrazovky, kde po kliknutí na Vaši ikonu účtu se rozbalí menu, ve kterém kliknete na sekci Možnosti“.

3) Zde klikněte na sekci “Účty” a poté na podsekci “Můj účet” a následně na tlačítko “Změna hesla”.

4) Následně se Vám zobrazí tabulka, kde bude možné heslo upravit.

5) Po zadání nového hesla vše potvrďte stiskem tlačítka „OK“. V okně prohlížeče se Vám následně zobrazí nahoře tato hláška:

 

V případě, že využíváte poštovního klienta (Outlook, Thunderbird apod.), bude zapotřebí heslo editovat i zde.

1) V tomto případě bude nutné, abyste se přihlásil do administrace služeb na stránce admin.gigaserver.cz – v případě, že tyto přihlašovací údaje nemáte, si je můžete nechat přeposlat.

2) Po úspěšném přihlášení přejděte do sekce “Administrace” -> „Emaily“:

heslo6

3) Zde u požadované e-mailové schránky změníte heslo následovně:

  1. Do kolonky „Heslo“ zadejte nové heslo.
  2. Stisknete bílou tužku na zeleném poli pro potvrzení. Nové heslo musí být kombinace velkého písmena, malého písmena a číslice. Délka hesla musí být minimálně 8 znaků.

heslo7

4) Jakmile kliknete na zmíněnou “tužku” pro editaci, zobrazí se Vám potvrzující okno:

heslo8

V případě, že využíváte poštovního klienta (Outlook, Thunderbird apod.), bude zapotřebí heslo editovat i v tomto poštovním klientovi.

V případě potíží můžete kontaktovat technickou podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *