V tomto článku se spolu zaměříme na problematiku automatických odpovědí. Nastavení automatického odpovídače naleznete na našem webové rozhraní na stránce mail.gigaserver.cz. Po přihlášení klikněte na kulatou ikonu Vašeho profilu vpravo nahoře. Jakmile na uvedené kliknete zvolíte si následně sekci “Možnosti” poté kliknete na záložku “Pošta” a nakonec na podsekci “Automatický odpovídač”.

Nyní můžete nastavit několik položek:

a) Automatické odpovídání na e-maily v doručeném rozmezí –  V této sekci si můžete nastavit, v jakých denních intervalech chcete, aby se všem odesílatelům posílaly na jejich e-maily Vaše automatické odpovědi.

b) Odpověď znovu po (Dnech) – Zde si můžete nastavit interval odesílání automatických odpovědí, kdy odesílateli přijde opět Vaše předchystaná odpověď.

c) Předmět – V této kolonce si můžete nastavit požadovaný předmět, který se zobrazí příjemci Vaší automatické odpovědi.

d) Text – Zde si můžete nastavit Váš text automatické odpovědi.

e) Neodpovídat adresám – V této kolonce si můžete přidat e-mailové adresy, pro které Vaše automatická odpověď nebude platit. Stačí abyste napsali kompletní znění Vámi požadované e-mailové adresy (např. mojedome@vyzkousejnet.cz). Jakmile Vámi požadovaný e-mail zadáte, potvrďte požadavek kliknutím na tlačítko “Přidat”.

*Pro smazání dané adresy ze seznamu jí stačí zvolit, a poté potvrdit tlačítko “Vyjmout”.

Veškeré nastavení potvrdíte tlačítkem “OK”.

Na obrázku níže je zobrazení tabulky pro nastavení automatické odpovědi. (Kliknutím na obrázek jej zvětšíte.)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *