Pokud nastavíte přeposlání e-mailu standardně, zobrazí se příjemci/příjemcům e-mailu vždy původní odesílatel.

Příklad: na schránce preposilatel@priklad.cz je nastaveno přeposlání zpráv na prijemce1@priklad.cz a prijemce2@priklad.cz, když odesilatel@priklad.cz pošle zprávu na preposilatel@priklad.cz, zobrazí se jako odesílatel odesilatel@priklad.cz a stejný odesílatel se zobrazí také na prijemce1@priklad.cz a prijemce2@priklad.cz i když zprávu přeposlal preposilatel@priklad.cz.

Ve webmailu, ale můžete nastavit pravidlo, které způsobí zobrazení e-mailové adresy, ze které byla zpráva přeposlána, aby byla zobrazena jako odesílatel pro příjemce, kteří obdrží přeposlanou zprávu. Viz následující příklad.

Příklad: na schránce preposilatel@priklad.cz je nastaveno přeposlání zpráv na prijemce1@priklad.cz a prijemce2@priklad.cz, když odesilatel@priklad.cz pošle zprávu na preposilatel@priklad.cz, zobrazí se jako odesílatel odesilatel@priklad.cz, ale v e-mailech prijemce1@priklad.cz a prijemce2@priklad.cz se jako odesílatel zobrazí preposilatel@priklad.cz.

Pokud chcete toto nastavení provést, postupujte prosím dle tohoto návodu:

1.Na začátku se přihlaste se do Vašeho webmailu na adrese mail.gigaserver.cz.

2.Poté klikněte na ikonu siluety profilu, která se nachází vpravo nahoře a následně si zvolte sekci “Možnosti”.

 

2. Když jste se dostali do sekce “možnosti”  zvolte kartu “Pošta” a poté klikněte na podsekci “Pravidla” a poté klikněte na tlačítko “Přidat”.

 

3. Nyní libovolně pojmenujete pravidlo a klikněte na sekci  “Akce”.

 

4. Následně v této sekci zaškrtněte “Nezpracovávat další pravidla”.

5. Poté zascrolujte kolečkem myši a zaškrtněte “Odeslat zprávu” a klikněte na tlačítko “…”.

5. Nyní vyplňte okno “Zpráva” dle obrázku níže. Místo prijemce1@priklad.cz a prijemce2@priklad.cz vyplňte e-maily, kam se má zpráva přeposílat. Pokud chcete vyplnit pouze jednu adresu, tak ji uveďte bez středníku.

 

6. Jakmile uvedené provedete, všude potvrdíte tlačítko “OK” a tím vše nastavíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *