Seznam kontaktů

V nabídce kontakty nalezneme seznam kontaktů, které jsou přiděleny ke konkrétnímu účtu. Každý kontakt může být následně přidělen ke službě na daném účtu jako fakturační kontakt, korespondenční kontakt či vlastník. Přidělení kontaktů ke službě je provedeno při objednávce služby, případně jej lze změnit přes administraci, sekce Služby -> Hromadné operace. Více se dočtete zde.

V tabulce se seznamem vytvořených kontaků vidíte základní informace o kontaktu, tedy:

  • Jméno a příjmení
  • Společnost
  • Adresa
  • E-mail
  • Telefon
  • Kredit – částka, kterou kontakt disponuje. Ta lze poté použít na uhrazení faktury za předpokladu, že je kontakt veden u služby, na kterou je vystavena fakturace, jako fakturační účet. Kredit je evidován jako částka bez DPH. Při použití platby kreditem, je z účtu rovněž stržena částka bez DPH.

Přidání a editace kontaktu

Editace kontaktu bohužel není možná – pokud potřebujete nějaký údaj u kontaktu editovat, je třeba vytvořit nový kontakt. Toho lze docílit kliknutím na tlačítko nad seznamem kontaktů.

Zobrazit detail – přidání kreditu a pohyb kreditu

Dále je v tabulce ikonka „Zobrazit detail“, která umožňuje zobrazit ostatní údaje o kontaktu (IČO, DIČ, typ platby a jestli si kontakt přeje zasílat papírové faktury). Pokud si přejete kredit přidat, naleznete zde variabilní symbol, který přidat k platbě na náš účet. Zobrazuje se zde i seznam pohybů kreditu pro daný kontakt (čili kdy, jakým způsobem a jaká částka byla skrze kredit připsána a jak byl kredit použit).

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *