Editaci fakturačních údajů lze provést trvale, ale také pouze na vystavené výzvě k platbě či daňovém dokladu. Editaci daňového dokladu lze provést nejpozději do 10. dne následujícího měsíce, kdy došlo k úhradě fakturace.

Trvalá změna fakturačních údajů

Trvalou změnu fakturačních údajů lze provést po přihlášení do systému na stránce admin.gigaserver.cz. Změna fakturačních údajů probíhá formou vytvoření nového kontaktu a převodu služeb pod daný kontakt. V nabídce „Kontakty“ si můžete ověřit, zda již není vytvořený kontakt na Vámi požadované údaje. Pokud požadovaný kontakt vytvořený není, můžete tak učinit pomocí tlačítka „Přidat kontakt“. Bližší informace ohledně ohledně nabídky „Kontakty“ naleznete v našem článku nabídka kontakty.

Jakmile si kontakt vytvoříte, můžete pod něj požadované služby převést, a to skrze nabídku „Služby“ a tlačítko „Hromadné operace“. Označíte si služby, které si přejete pod nový kontakt převést, zvolíte možnost „Změnit kontakt“ a potvrdíte. Načte se Vám okno, kde máte možnost zvolit „Typ kontaktu“ viz. níže.

 • Fakturační – provede se změna fakturačních údajů u nás v systému.
 • Korespondenční – provede se změna doručovací adresy v případě, že využíváte služby zasílání papírových fakturací.
 • Vlastník – provede se změna vlastníka služeb u nás v systému, a také v centrálním registru domén.

Bližší informace ohledně převodu služeb na nový subjekt naleznete v našem návodu zde.

Jakmile vyplníte všechny požadované údaje a tuto změnu potvrdíte, bude převod pod nový kontakt dokončený. Na Vás pak je, zda si vygenerujete novou výzvu k platbě pomocí tlačítka „Hromadné operace“ -> „Vygenerovat výzvu“ nebo si pozměníte údaje na již vystavené fakturaci.

Změna údajů na fakturaci

Tuto změnu můžete provést po přihlášení do systému na stránce admin.gigaserver.cz v nabídce „Fakturace a platby“. Stačí si otevřít Vámi požadovanou fakturaci kliknutím na její název a pomocí symbolu tužky u názvu fakturace (viz. obrázek níže), provést editaci údajů.

Upravenou fakturaci si můžete přeposlat na Váš email pomocí tlačítka , případně si vygenerovat rovnou PDF soubor pomocí tlačítka .

Comments

 1. Pavel Hampl

  Dobrý den,
  potřeboval bych zpětně opravit fakturační i korespondenční adresu na Lékárnická 17, Mohelnice
  VP200300013
  VP200101040

  1. Tomáš Kolek Article Author

   Dobrý den,
   děkujeme Vám za komentář. Napište nám prosím prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete po přihlášení do systému na stránce admin.gigaserver.cz a změnu Vám rádi provedeme. Přejeme Vám pěkný den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *