Jak se přihlásit?

Odkaz pro přihlášení do správy služeb je admin.gigaserver.cz/user. Přihlašovací údaje se skládají z přihlašovacího jména (loginu), kterým je vždy emailová adresa, a hesla.

Jak vytvořit přístupové údaje

První heslo je vytvořeno systémem automaticky při registraci uživatele a zasláno emailem, heslo si uživatel může po přihlášení změnit. Uživatel se může registrovat několika způsoby:

  • Nejčastějším způsobem je vytvořením první objednávky v našem objednávkovém formuláři.
  • Další možností je, že je uživatel přizván jako nový správce (uživatel) již existujícího účtu jiným uživatelem.
  • Poslední možností je situace, kdy je služba převáděna pod nového uživatele, který u nás ještě nemá účet.

Zapomenuté heslo

Odkaz pro restartování zapomenutého hesla

Pokud jste zapomněli heslo do správy služeb či nevíte, jestli máte u nás už účet vytvořen, je možné zažádat přes odkaz Zapomněl/a jsem heslo pod přihlašovacím formulářem o nové heslo. Pokud je emailová adresa už u nás uložena, je na zvolenou emailovou adresu zaslán email s odkazem k restartování hesla. Stačí na odkaz v emailové zprávě kliknout, vyplnit hodnotu nového hesla včetně položky pro kontrolu hesla (čili jej pro kontrolu, že jste se nepřeklepli, zadat 2x) a uložit. Pokud vše proběhne v pořádku, je heslo ihned změněno a můžete se přihlásit.

Přenastavení hesla

Pokud heslo znáte, nicméně si jej přejete změnit, je možné opět využít odkazu Zapomněl jsem heslo, jak je popsáno výše, neboť tento proces Vám umožňuje si zvolit vlastní heslo. Druhou variantou je přenastavení hesla ihned po přihlášení do administrace přes kartu změna hesla, viz bod 1 na obrázku níže, případně kdykoliv později a to přes ikonu “panáčka” v pravém horním rohu, viz body 2. a) a 2. b).

Změna hesla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *