INFO: Kliknutím obrázky zvětšíte.

V základním nastavení se na hlavní stránce zobrazují nejnovější příspěvky. Lze však nastavit, aby se zobrazovala některá statická stránka. Popis rozdílu mezi stránkou a příspěvkem naleznete zde.

Toto nastavení lze provést v sekci “Nastavení” – “Zobrazování”. Konkrétně jde o část “Na úvodní stránce zobrazit”. Pokud chcete nastavit některou stránku jako hlavní, tak stačí zvolit možnost “Statickou stránku” a vybrat požadavanou stránku.

V této části nastavení lze také zvolit počet příspěvků, které se mají na hlavní stránce zobrazovat pokud máte nastaveno, že se mají na úvodní stránce zobrazit nejnovější příspěvky. Nastavení je nutné uložit kliknutím na “Uložit změny”.

home

Comments

 1. problém s úvodní stránkou

  Dobrý den, zkusila jsem dle Vašeho návodu dát úvodní stránku. Ale když jsem zvolila statickou stránku a konkrétní stránku, objevil se mi nápis: “úvodní stránka musí být přeložena do všech jazyků”. Prosím Vás, jak mám dále postupovat? Děkuji Novotná

  1. Roman Hrabal Article Author

   Dobrý den,
   bude se pravděpodobně jednat o pravidlo, které vyžaduje plugin do WordPressu umožňující vícejazyčný web. Více informací jsme Vám zaslali emailem. Přejeme Vám pěkný den.

   Přejeme Vám pěkný den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *