Postup, aby byl výpadek co nejmenší, je následující.

 • Proveďte objednávku zde https://www.gigaserver.cz/hosting-a-domeny/objednavka-sluzeb. Po ověření dostupnosti domény Vám formulář nabídne několik možností, jedna z nich je „u domény změnit registrátora, převést doménu pod Gigaserver.cz“. Tuto možnost vyberte.
 • V dalším kroku vyberte webhostingový tarif a poté proveďte uhradu fakturace, která Vám příjde obratem na email.
 • Po přijetí platby Vám služby aktivujeme a pošleme email s detaily k převodu domény pod naší správu. Pro .CZ domény pošleme odkaz na online formulář (více zde), u generických a .EU domén Vás požádáme o zaslání hesla AUTH-ID, které zjistíte u současného registrátora domény.
 • V tu chvíli budete vědět, že službu máte aktivní a můžete si tam předpřipravit data a emaily.
 • Data můžete shlédnout například pomocí souboru hosts (více zde).
 • Až budete mít hosting správně z Vaší strany nastaven, tak proveďte převod pomocí online formuláře nebo nám přepošlete heslo a doména se převede k nám.

Comments

  1. Tomáš Kolek

   Dobrý den,
   pokud si přejete převést doménu na nového uživatele, je potřeba se přihlásit do systému na stránce admin.gigaserver.cz. V nabídce „Služby“ pomocí tlačítka „Hromadné operace“ můžete převod domény na nového uživatele zahájit. Bližší informace naleznete v návodu https://kb.gigaserver.cz/prevedeni-sluzby-pod-jiny-subjekt/
   Pěkný den.
   Tomáš Kolek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *